Meniu
VYKO LIETUVOS BĖGIMO MĖGĖJŲ ASOCIACIJOS TAURĖS TURNYRO 7-ASIS ETAPAS

2019 m. rugsėjo 21 dieną Pasvalyje vyko Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos taurės turnyro 7-asis etapas. Kartu, tai buvo ir vienas iš Pasvalio miesto gimtadienio šventinės dalies renginių.

Nors nuo ryto dulksnojo lietus, tačiau tai nesutrukdė dalyviams atvykti į Pasvalį ir startuoti bėgime, kurį organizavo Pasvalio BMK „Vėtra“. Šiame bėgime dalyvavo ir 24 Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubo nariai, kurie iškovojo 8 prizines vietas. Bėgime iš viso dalyvavo 12 klubų. Komandinėje įskaitoje buvo iškovota trečioji vieta. Iš viso 800 m, 3,3 km, ir 10 km distancijose dalyvavo 152 dalyviai.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi: Linui Diraičiui, kuris savo amžiaus grupėje 10 km nuotolyje iškovojo pirmąją vietą. Savo amžiaus grupėse 3,3 km distancijoje pirmąsias vietas iškovojo Gabija Kemfertaitė, Auksė Eidukaitytė ir Giedrė Račiukaitytė. Antrąsias vietas iškovojo Normantas Durneika, Neda Čapskytė, Karina Krocaitė, o trečias buvo Tomas Čapskis.