Meniu
Pagerbti geriausieji rajono abiturientai, gavę aukščiausius įvertinimus iš valstybinių brandos egzaminų

Šiandien, liepos 17 dieną, gražiausioje Vilkaviškio rajone vietoje – Paežerių dvaro rūmuose – iškilmingame renginyje pagerbti Vilkaviškio rajono savivaldybės abiturientai, kurie šių metų pasirinktuose valstybiniuose brandos egzaminuose gavo aukščiausius įvertinimus – šimtą balų. Šventės metu taip pat padėkota jų tėvams, pagerbti juos ugdę ir aukštų rezultatų pasiekti padėję mokytojai. Geriausius rajono abiturientus Savivaldybė paskatino ir piniginiais čekiais.

Maksimalų egzaminų įvertinimą šiemet gavo net 19 savivaldybės abiturientų: 17 iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos ir 2 iš Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos. Džiugu, kad šimtukų rajone yra net 24, nes 5 abiturientai gavo daugiau nei vieną maksimalų įvertinimą iš pasirinktų valstybinių brandos egzaminų. Puikiais rezultatais džiaugiasi du šimtukus iš Matematikos ir Informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų gavęs Matas Alaunė, du šimtukus iš Biologijos ir Užsienio kalbos valstybinių brandos egzaminų gavęs Aleksas Gaurilčikas, iš Informacinių technologijų ir Užsienio kalbos aukščiausius įvertinimus – 100 balų – gavę Dominykas Murauskas, Jokūbas Setkauskas ir Ramūnas Povilaitis. Visi kiti abiturientai gavo po 1 šimtuką.

Geriausiai Vilkaviškio rajono savivaldybės abiturientams sekėsi laikyti Užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą – net 16 abiturientų gavo maksimalius įvertinimus iš šio egzamino. 6 abiturientai gavo aukščiausius įvertinimus iš Informacinių technologijų Po 1 šimtą balų rajono abiturientai gavo ir iš Matematikos, Biologijos valstybinių brandos egzaminų.

Už abiturientų atsakingumą, darbštumą, atkaklumą, ryžtą ir siekį pasiekti daugiau, jiems, jų mokytojams bei tėveliams nuoširdžiai dėkojo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, puikiais gimnazistų rezultatais, ne tik valstybinių brandos egzaminų sesijos metu, bet ir per visus praėjusius mokslo metus, džiaugėsi Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Savivaldybės meras A. Neiberka, prieš įteikdamas padėkos raštus ir piniginius čekius, džiaugėsi, kad kasmet rajono abiturientai parodo puikius rezultatus ir taip pat pridūrė, kad tai neabejotinai bendras tiek šeimos narių, tiek juos ugdančių mokytojų, mokyklų bendruomenės darbas. Sveikindamas ir linkėdamas jaunuoliams sėkmės Savivaldybės vadovas pabrėžė, kad nesvarbu kokį kelią jie bepasirinktų,  kiekvienas yra reikalingas Lietuvai ir kiekvieno iš jų indėlis vienodai svarbus.

„Linkiu didžiausios sėkmės ir kviečiu Jus nepamiršti savojo krašto, būti jo ambasadoriais tiek studijuojant Lietuvos aukštojo mokslo įstaigose, tiek pasirinkus studijas užsienio universitetuose. Pasisemkite žinių, įgykite išsilavinimą ir grįžkite kurti ateitį čia, gimtajame savo krašte. Dar kartą sveikinu ir linkiu didžiausios sėkmės!“ – kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Kiekvienam jaunuoliui jis įteikė po Savivaldybės mero padėkos raštą ir gėlės žiedą. Šiais metais Vilkaviškio rajono savivaldybė pratęsė gražią tradiciją ir skyrė piniginį paskatinimą – gimnazistai, gavę 100 balų iš valstybinio brandos egzamino apdovanoti 100 Eur vertės čekiais, kuriuos galės išsigryninti atvykę į Savivaldybės administraciją. Po 2 šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų gavę abiturientai apdovanoti 150 Eur vertės čekiais. Savivaldybės mero padėkos raštų, atminimo suvenyrų – rašiklių, nuoširdžių padėkos žodžių ir gėlių žiedų,  kaip ir kasmet, sulaukė ir mokinius egzaminams sėkmingai parengę dalykų mokytojai.

Po apdovanojimų ceremonijos Savivaldybės meras A. Neiberka paprašė dar nesiskirstyti ir pakvietė abiturientus, jų tėvelius bei mokytojus nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Vėliau visi buvo kviečiami pasivaikščioti po Paežerių dvaro teritoriją, išgirsti dvaro atsiradimo bei rūmuose šiuo metu eksponuojamų vertybių istorijas, o užlipus į Belvederio bokštą iš aukštai pasigrožėti apylinkėmis.

***

Savivaldybės mero padėkomis ir piniginiais čekiais už puikius valstybinių brandos egzaminų pasiekimus apdovanoti šie Vilkaviškio rajono savivaldybės gimnazijų mokiniai:

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Matas Alaunė – 100 balų iš Matematikos bei Informacinių technologijų valstybinių egzaminų (mokytojos Virginija Bartkuvienė ir Inga Kaminskienė);

Aleksas Gaurilčikas – 100 balų iš Biologijos bei Užsienio kalbos valstybinių egzaminų (mokytojos Kristina Lietuvninkienė ir Laima Čivinskienė);

Dominykas Murauskas – 100 balų iš Informacinių technologijų bei Užsienio kalbos valstybinių egzaminų (mokytojos Inga Kaminskienė ir Daiva Čėsnienė);

Jokūbas Setkauskas – 100 balų iš Informacinių technologijų bei Užsienio kalbos valstybinių egzaminų (mokytojos Inga Kaminskienė ir Laima Čivinskienė);

Aira Aleksaitė – 100 balų iš  Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Eglė Burbienė)

Evaldas Birštonas – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Daiva Čėsnienė);

Rusnė Kardauskaitė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Daiva Čėsnienė);

Gabija Sūdnikaitė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Daiva Čėsnienė);

Emilija Mačiulaitytė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Jolanta Mickevičienė);

Ieva Šataitytė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Jolanta Mickevičienė);

Ugnė Rastauskaitė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Laima Čivinskienė);

Domantė Janulevičiūtė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Andžela Grikietienė);

Laura Paulavičiūtė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Andžela Grikietienė);

Paula Uscilaitė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Andžela Grikietienė);

Mileta Tamašauskaitė – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Andžela Grikietienė);

Rytis Sidarevičius – 100 balų iš Užsienio kalbos valstybinio egzamino (mokytoja Rima Fabričnaja);

Vilmantas Runas  – 100 balų iš Informacinių technologijų valstybinio egzamino (mokytoja Inga Kaminskienė).

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija

Ramūnas Povilaitis – 100 balų iš Informacinių technologijų bei Užsienio kalbos valstybinių egzaminų (mokytojos Vilma Kriščiūnaitė ir Albina Ščitnik);

Paulius Kuliešius – 100 balų iš Informacinių technologijų valstybinio egzamino (mokytoja Vilma Kriščiūnaitė).


Daugiau akimirkų rasite čia.