Meniu
Vilkaviškio „Aušros“ gimnazistų rankose – brandos atestatai

Liepos 17 d. Vilkaviškio kultūros centre įvyko iškilminga Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos brandos atestatų įteikimo ceremonija. Pasidžiaugti įveiktu gimnazistų gyvenimo etapu čia susirinko garbingi svečiai, mokytojai, artimieji. Ceremonijoje netrūko nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų, šiltų apkabinimų ir pasididžiavimo kupinų artimųjų akių.

Šiemet gimnazija išlydėjo jubiliejinę 10-ąją laidą, kurioje sėkmingai egzaminus išlaikė ir brandos atestatus gavo 148 abiturientai. 

„Visai neseniai dalyvavome paskutiniojo skambučio šventėje, o šiandien jau džiaugiamės Jūsų pasiekimais ir įvertinimais už visus dvylika metų praleistų mokykloje. Norisi padėkoti ir Jūsų mokytojams, ir tėveliams, kurie taip pat daug prisidėjo prie puikių įvertinimų. Linkiu sėkmingai atverti duris į platųjį pasaulį“, – sveikindamas abiturientus kalbėjo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Meras A. Neiberka apdovanojo abiturientus, kurie gavo patį aukščiausią – 100 balų – valstybinio brandos egzamino įvertinimą. Padėkos raštus ir piniginius čekius meras įteikė:

Justui Karpavičiui, gavusiam net du šimtukus – už užsienio (anglų) kalbos ir fizikos valstybinius brandos egzaminus;

Deimantui Butėnui, gavusiam 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;

Vitai Laskevičiūtei, gavusiai 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;

Kristupui Lozoraičiui, gavusiam 100 balų įvertinimą už informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą;

Matui Makackui, gavusiam 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;

Gerdai Papartytei, gavusiai 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;

Justei Šventoraitytei, gavusiai 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;

Viktorijai Tanakovaitei, gavusiai 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą.

Mero padėkos raštai įteikti ir abiturientus ruošusioms mokytojoms – Jolantai Mickevičienei (anglų kalba), Daivai Čėsnienei (anglų kalba), Andželai Grikietienei (anglų kalba), Irenai Skamarakienei (fizika), Ingai Kaminskienei (informacinės technologijos). Joms dėkota už puikų mokinių parengimą valstybiniams brandos egzaminams.

Abiturientus taip pat sveikino ir gražių žodžių negailėjo „Aušros“ gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas, Vilkaviškio dekanas prel. kan. Vytautas Gustaitis, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja, kuri taip pat įteikė Seimo nario padėkos raštus ir atminimo dovanėles aukščiausius įvertinimus už valstybinius brandos egzaminus gavusiems abiturientams, tėveliai, gimnazijos mokytojai. Visi jie abiturientams linkėjo laimingos kelionės tolimesniame gyvenimo kelyje, siekti ir atrasti savo profesinį kelią.

Šventė baigėsi tradiciniu išleistuvių valsu, po kurio niekas neskubėjo skirstytis – artimieji, draugai sveikino abiturientus, fotografavosi,  linksmai šnekučiavosi.

Mieli abiturientai, niekada nenustokite svajoti ir skleiskite kūrybiškumo sparnus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/vilkaviskiosavivaldybe/photos/pcb.661281480950450/661266364285295/?type=3&theater