Meniu
Įvyko VIII muzikos olimpiada „Lietuva, šalele mano“

Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų VIII muzikos olimpiada  „Lietuva, šalele mano“, skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Olimpiados tikslas yra plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą, aktyvinti muzikos mokytojų darbą, puoselėti pilietiškumą, tautiškumą, lietuvišką kultūrą.                                                                                                                                             

Pirmą kartą dalyvavo kaimynai iš Marijampolės. Tai Šv. Cecilijos gimnazijos mokinių komanda. 5–8 klasių mokinių komandos varžėsi muzikinėje viktorinoje, atliko meninės raiškos numerius bei dalyvavo projektinėje veikloje. Kartu su Vilkaviškio muzikos mokyklos mokytojomis Žaneta Alkevičiene ir Edita Balčiene įgarsino animacinį filmą. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, aktų salėje mokinius linksmino Pilviškių „Santakos“ gimnazijos instrumentinė grupė „Sound Storm“.

Sėkmė lydėjo ir daugiausiai balų surinko Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos komanda, kuriai atiteko I vieta.

Virbalio pagrindinės mokyklos administracija komandoms ir muzikos mokytojoms įteikė padėkos raštus, kiekvienam dalyviui dovanojo savo mokinių pagamintus suvenyrus. Vilkaviškio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Gvazdaitienė įteikė padėkas ir atminimo dovanėles, o muzikos mokytojai savo mokinius tradiciškai apdovanojo gardžiais šokoladais.

Dėkojame Virbalio pagrindinės mokyklos administracijai, muzikos mokytojai, Olimpiados sielai ir įkūrėjai Vilmai Gurskienei už puikų renginį, malonų ir šiltą priėmimą, svetingumą.

Iki susitikimo regioninės vokalinės muzikos festivalyje „Keliaujanti daina“.

 

Muzikos mokytojų metodikos būrelio pirmininkė,

Gražiškių gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Vilma Brazauskienė