Meniu
Rajone vieši KTU Europos instituto direktorius, Ambasadorius Vygaudas Ušackas

Šiandien Vilkaviškio rajone vieši KTU Europos instituto direktorius, Ambasadorius Vygaudas Ušackas.

V. Ušackas – vienas iš įspūdingiausią karjerą padariusių Lietuvos diplomatų. Jis buvo užsienio reikalų ministras, pirmasis vyriausiasis derybininkas dėl narystės ES, Lietuvos ambasadorius JAV, Meksikoje ir Didžiojoje Britanijoje, ES specialusis atstovas Afganistane ir ES ambasadoriaus Rusijoje. Šiuo metu vadovauja Kauno technologijos universiteto Europos institutui. Diplomatas yra vienos sėkmingiausių pastarojo dešimtmečio jaunimo pilietiškumo projekto „Misija Sibiras“ iniciatorius, patarėjų tarybos pirmininkas.

Garbingą svečią atvykus į mūsų rajoną pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas. Kartu su savivaldybės vadovais diplomatas kalbėjosi apie svarbiausius Pasaulio įvykius, Lietuvai tenkančias grėsmes ir galimybes, domėjosi, kaip sekasi mūsų rajonui, kaip jis keičiasi, kokios gyventojų veiklos dominuoja, kokie ateities planai.

Po susitikimo Savivaldybėje V. Ušackas susitiks Vilkaviškio „Aušros“ ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijų bendruomenėmis, apsilankys bendruomenės „Virbalio vartai“ Senųjų amatų centre. O 17.30 val. visi kviečiami atvykti į Vilkaviškio kultūros centrą, kur diplomatas susitiks su mūsų rajono visuomene.Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė