Meniu
Rajono atstovai dalyvavo Lietuvos pieno gamintojų asociacijos šventinėje konferencijoje

Liepos 13 dieną Prienų rajone, Lietuvos pieno gamintojų asociacijos (LPGA) pirmininko Jono Vilionio sodyboje vyko Lietuvos pieno gamintojų asociacijos šventinė konferencija, skirta 25 gyvavimo metų paminėjimui.

Jau ketvirtį amžiaus Lietuvos pieno gamintojų asociacija, spręsdama pieno gamybos, kokybės bei kainodaros problemas, atstovauja narių interesams valstybinėse institucijose ir kitose organizacijose.

Šioje konferencijoje dalyvavo ir Vilkaviškio rajono pieno gamintojai kartu su LPGA Vilkaviškio skyriaus pirmininku Albinu Šneideriu.

Konferencijoje dalyvavęs europarlamentaras Bronius Ropė šventės proga dėkojo pieno gamintojams už labai sunkų darbą. Džiugu, kad pati pirma europarlamentaro įteikta padėka buvo skirta Vilkaviškio rajono Kybartų seniūnijos ūkininkei Editai Dižiulienei.

Konferencijoje taip pat aptarti Lietuvos pieno ūkių pasiekimai, perspektyvos bei iššūkiai. Sveikinimo žodį sakė ir žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Šventiniame renginyje LPGA pirmininkui Jonui Vilioniui buvo įteiktas Vilkaviškio rajono savivaldybės mero padėkos raštas už nuolatinę paramą Vilkaviškio rajono pieno gamintojams.


Savivaldybės informacija