Meniu
TRADICINIS BĖGIMAS BARTNINKUOSE

Lapkričio 24 dieną Bartninkuose vyko tradicinis XIII bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai)–Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras“, skirtas Jono Basanavičiaus 167-osioms gimimo metinėms paminėti, ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos tarpklubinės taurės XI etapas, kuriame dalyvavo 193 bėgikai iš visos Lietuvos. Bėgikai varžėsi 5,9 kilometrų nuotolyje. Šiame bėgime nuotolį greičiausiai įveikė svečias iš Kalvarijos Giedrius Valinčius, jį įveikęs per 17:42 min., o tarp moterų greičiausia buvo vilkaviškietė Viktorija Varnagirytė (21:50 min.). Atskirų amžiaus grupių nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Mergaitės (2005 m. gim. ir jaunesnės)

  1. Neda Čapskytė – Vilkaviškis;
  2. Karolina Lukauskaitė – Kelmė;
  3. Ugnė Kisnieriūtė – Žiežmariai.

Berniukai (2005 m. gim. ir jaunesni)

  1. Tomas Juodvalkis – Paberžė;
  2. Tomas Čapskis – Vilkaviškis;
  3. Gytis Rimavičius – Kalvarija.

Jaunutės (2003–2004 m. gim.)

  1. Auksė Eidukaitytė – Vilkaviškis;
  2. Eglė Šūmakarytė – Bartninkai;
  3. Karina Krocaitė – Vilkaviškis.

Jaunučiai (2003–2004 m. gim.)

  1. Marijus Jankaitis – Bartninkai;
  2. Mikas Montvilas – Šiaulių r.;
  3. Danielius Bartusevič – Paberžė.

Jaunės (2001–2002 m. gim.)

  1. Neda Dovidaitytė – Šiaulių r.;
  2. Eglė Bajoraitė – Gražiškių gimnazija;
  3. Ainora Rūtelionytė – Kalvarija.

Jauniai (2001–2002 m. gim.)

  1. Justas Sažinas – Švenčionių r.;
  2. Deividas Zakševskis – Paberžė;
  3. Linas Diraitis – Gražiškių gimnazija.

Jaunuolės (1995–2000 m. gim.)

  1. Renata Butkytė – Švenčionių r., Panevėžys;
  2. Giedrė Račiukaitytė – Vilkaviškis;
  3. Inga Žukauskaitė – Pasvalys.

Jaunuoliai (1999–2000 m. gim.)

  1. Giedrius Valinčius – Kalvarija;
  2. Evaldas Daunoravičius – Alytus;
  3. Lukas Klevinskas – Alytus.

Moterys (1984–1994 m. gim.)

  1. Viktorija Varnagirytė – Vilkaviškis;
  2. Jovita Poškutė – Švenčionių r.;
  3. Daiva Bielevičiūtė – Marijampolė.

Vyrai (1998–1979 m. gim.)

  1. Jaunius Strazdas – Vilnius;
  2. Aivaras Čekanavičius – Švenčionių r.;
  3. Darius Petkevičius – Marijampolė.

Veteranės (1983 m. gim ir vyresnės)

  1. Dalia Lukošienė – Šiaulių r.;
  2. Irina Mironova – Gusiavas;
  3. Virginija Višinskienė – Kaunas.

Veteranų I grupė (vyrai 1968–1978)

  1. Petras Pranckūnas – Vilnius;
  2. Gintaras Meištininkas – Mažeikiai;
  3. Ričardas Kanišauskas – Šiaulių r.

Veteranų II grupė (vyrai 1967 ir vyresni)

  1. Vytautas Gražys – Paberžė;
  2. Igoris Černikas – Vilnius;
  3. Arūnas Klebauskas – Alytus.

 

 

Artūras Žemaitaitis,

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas