Meniu
SĖKMINGI DVIRATININKŲ PASIRODYMAI „PLENTO TAURĖS“ PLATELIŲ ETAPE

Paskutiniajame Lietuvos dviračių sporto „Plento taurės“ Platelių etape puikiai pasirodė ir mūsų rajono sportininkai. Džiaugiamės jų rezultatais:  Paulius Šavelskis V18 amžiaus grupėje iškovojo I- vietą ir laimėjo V18 amžiaus grupės bendrąją įskaitą už aštuonis etapus. Toje pačioje amžiaus grupėje II vietą ir II vietą bendroje įskaitoje laimėjo Rimvydas Aleksa. V16 amžiaus grupėje Platelių etape II vietą ir  I ąją vietą V16  grupėje bendroje įskaitoje laimėjo Rytis Žemaitaitis. M16 amžiaus grupėje I vietą iškovojo ir V16 grupėje bendrąją įskaitą laimėjo Aistė Janavičiūtė. M16 amžiaus grupėje II vietą ir III vietą M16  bendroje įskaitoje laimėjo Greta Puodžiūnaitė. Sveikiname mūsų rajoną garsinančius sportininkus.

Nuotraukoje iš kairės: Greta Puodžiūnaitė, Paulius Šavelskis, Aistė Janavičiūtė, Rytis Žemaitaitis, Rimvydas Aleksa.