Meniu
Poezijos pavasario svečiai sutikti savivaldybėje

Gegužės 17 d. savivaldybėje lankėsi 54-ojo tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris 2018“ svečiai: poetai Viktoras Rudžianskas, Tomas Vyšniauskas, Ričardas Šileika, Tomas Petrulis, žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, skaitovas Juozas Šalkauskas, Kazio Bradūno dukra etnologė Elena Bradūnaitė-Aglinskienė ir 2018 metų Salomėjos Nėries vardo literatūrinės premijos laureatė Indrė Valantinaitė.

Svečius atvykus į mūsų rajoną pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Meras papasakojo svečiams apie Vilkaviškio kraštą, jo pasiekimus, pasidžiaugė, kad miestas yra turtingas lankytinų objektų, pakvietė svečius dar kartą apsilankyti mūsų krašte.

Šiltai sutikti svečiai domėjosi Vilkaviškio kraštu, skaitė savo eiles ir merui įteikė almanachą „Poezijos pavasaris 2018“. Visi svečiai prisiminimui almanache paliko savo autografus.

Iš savivaldybės svečiai išvyko į Alvitą, kur kapinaitėse aplankė ir pagerbė Salomėjos Nėries sūnaus Sauliaus Bučo atminimą.

Poezijos pavasario literatūrinė dalis buvo pradėta poezijos skaitymu u pirmą pavasario dainą aukoju...“ Kiršuose, Salomėjos Nėries tėviškėje.

Baigiamajame poezijos pavasario renginyje „Po poezijos paukštės sparnu“ buvo įteikta Salomėjos Nėries vardo literatūrinė premija. 

 

 

 

 

 

Deimantė Jočytė,

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė