Vilkaviškio rajono savivaldybė - straipsniai :Sodėnų komandos ugniagesiams – naujas automobilis
Meniu
Sodėnų komandos ugniagesiams – naujas automobilis

Rugpjūčio 17 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis ir Savivaldybės administracijos direktorius lankėsi Sodėnų ugniagesių komandos būstinėje. Savivaldybės vadovai apžiūrėjo naują Sodėnų komandos automobilį – iš Vokietijos pargabentą 1992 metų gamybos „Iveco“. Šis automobilis gerokai jaunesnis ir modernesnis už turėtą.  

Vilkaviškio priešgaisrinės tarnybos viršininkas Audronis Stroginis trumpai pristatė pagrindinius automobilio techninius duomenis, supažindino su jo galimybėmis. Nors automobilis ir nėra naujas, kaip teigia A. Stroginis, jo būklė labai gerai, automobilyje yra visa reikalinga gesinimo ir gelbėjimo įranga.

Sveikindamas Sodėnų ugniagesių komandą gavus geresnį automobilį, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka dėkojo jiems už sunkų ir atsakingą darbą ir linkėjo, kad naujasis automobilis kuo rečiau išriedėtų iš garažo, o jeigu jau įvyktų nelaimė – kad kuo operatyviau pasiektų gaisro židinį, o nukentėjusieji patirtų kuo mažiau nuostolių.

Sodėnų ugniagesių komandai naujasis automobilis paskirtas todėl, jog ši komanda turi bene daugiausiai iškvietimų rajone. Per metus ugniagesiai vyksta į 60–70 įvykių.

Sodėnų komandos turėtas senasis automobilis bus perduotas Pilviškių ugniagesių komandai.

Automobilis nupirktas už Savivaldybės skirtas lėšas, jam įsigyti buvo skirti 27 tūkst. eurų.