Meniu
Vyksta Lietuvos ir Lenkijos savivaldybių kongresas

Šiandien, 2018 metų birželio 7 dieną, viešoji įstaiga Nemuno euroregiono Marijampolės biuras, draugija „Euroregionas Nemunas“ Suvalkuose, Palenkės vaivadijos maršalkos įstaiga bei Palenkės vaivadijos kaimo valsčių sąjunga organizuoja Lietuvos ir Lenkijos savivaldybių kongresą, kuriame dalyvauja ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Kartu su Savivaldybės meru į Lenkiją išvyko ir Savivaldybės Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Grigaliūnaitė.

Šio kongreso tikslas – aptarti esamą Lietuvos ir Lenkijos savivaldybių bendradarbiavimo procesą, įvardinti problemas ir bendromis jėgomis ieškoti jų sprendimo būdų atskirose srityse.

Kongreso rezultatų apibendrinimo metu rengiama iškilminga ceremonija, kurios metu bus įteikti apdovanojimai „Pasienio bendradarbiavimo lyderis“. Šis konkursas yra skirtas savivaldybėms, kurios gali pasigirti nuolatiniu ir sėkmingu bendradarbiavimu per sieną, o jo globėjai yra Nemuno euroregiono Marijampolės biuras bei Palenkės vaivadijos maršalka. Konkurso nugalėtojus išrinks tarptautinė vertinimo komisija.


Savivaldybės informacija