Meniu
Vilkaviškio rajono sportininkai sėkmingai pasirodė Seniūnijų žaidynėse

Rugpjūčio 25 d. Marijampolėje jau 11-tą kartą vyko regioninis Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių 2-asis etapas. Žaidynėse dalyvavo gausus būrys sportininkų, tarp kurių buvo ir trys mūsų rajono sportininkų komandos.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi veteranų krepšinio komandai, kuri varžybose įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Šiai ekipai atstovavo Rimantas Kivylius, Raimundas Dailidavičius, Eimantas Baltrušaitis bei Vitalijus Kriščiūnas.

Puikiai žaidynėse sekėsi ir jaunimo krepšinio komandai, kuri iškovojo bronzos medalius.  Jais pasipuošė Gintaras Vaitkus, Tadas Bindokas, Justas Bagurskis ir Dovydas Galinaitis.

Sidabro apdovanojimais džiaugėsi stalo teniso atstovai. Šios ekipos sudėtyje su priešininkais kovojo Vytautas Žemantauskas, Teisutis Mozūraitis, Dovydas Skaburskis ir Indrė Skinkytė.

Visos žaidynėse dalyvavusios mūsų rajono sportininkų komandos ne tik puikiai pasirodė ir iškovojo prizines vietas, bet ir pateko į respublikinį seniūnijų žaidynių etapą, kuris vyks rugsėjo 15 d.  Jonavoje.

„Labai džiaugiamės mūsų sportininkų pasiekimais. Apdovanojimų galėjo būti ir daugiau, nes į regioninį etapą ketino vykti ir Vilkaviškio rajono šachmatininkai, šaškininkai bei tinklinio atstovai, tačiau jie dėl kitų varžybų seniūnijų žaidynėse dalyvauti atsisakė“, – teigė Vilkaviškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Šventoraitienė.

 

 

Santakos inf.