2017.12.14, ketvirtadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Atsiprašome už  laikinus nepatogumus.

Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 
 
 
 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Švietimo aktualijos
TARPTAUTINIO PIEŠINIŲ KONKURSO „TĖVYNĖS LABUI“ LAUREATĖ

Labai džiaugiamės, kad Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje mokosi daug gabių ir kūrybingų mokinių. Jie savo dailės darbus nuolat eksponuoja parodose bei dalyvauja įvairiuose konkursuose, taip garsindami savo gimnaziją ir rajoną. II A kl. mokinė Kristina Kazlauskaitė – viena iš jų. Šią jaunąją Lietuvos pilietę galime pasveikinti su solidžiu laimėjimu. Ji tarptautiniame konkurse „Tėvynės labui“, kurį organizavo Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga ir kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir Lietuvos kariuomenės 100-metį, buvo apdovanota laureatų diplomu.

Šio konkurso tikslas – ugdyti meilę ir pagarbą Tėvynei, skatinti domėjimąsi valstybės ir kariuomenės istorija, kario profesija. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, mokytojams – padėkos, o geriausi piešiniai išspausdinti 2018-ųjų metų kalendoriuje bei Šimtmečiui skirtame piešinių kataloge. Visi konkurso laureatai ir diplomus gavusieji mokiniai, jų tėveliai bei jų mokytojai buvo maloniai kviečiami į baigiamąjį konkurso „Tėvynės labui“ renginį ir parodos atidarymą, kuris vyko Vilniaus rotušėje 2017 m. lapkričio 30 d. Laureatams ir diplomantams įteikti garbės raštai ir dovanos. Kai kuriems dalyviams renginio metu buvo įteikti specialūs prizai, kuriuos skyrė Krašto apsaugos ministras, Lietuvos kariuomenės vadas, Jungtinio štabo viršininkas, NATO  priešakinių pajėgų bataliono kovinė grupė, NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje, taip pat kariuomenės pajėgų – Sausumos, Oro, Jūrų, Savanorių, Specialiųjų operacijų pajėgų, Lietuvos šaulių, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Karo policijos, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos, Mokymų ir doktrinų valdybos bei MPB „Geležinis vilkas“. Piešinių autoriams prizus skyrė Benediktas Vanagas ir kiti asmenys, norintys padėkoti jauniesiems menininkams.

Kristina džiaugėsi, kad ir jos piešinys laimėjo Lietuvos Karo policijos štabo viršininko ir Karo prievolės komplektavimo tarnybos prizus. Taip pat gimnazistė džiaugėsi, kad jos piešinys buvo eksponuojamas Vilniaus rotušėje, kad išleisti piešinių katalogai bei kalendoriai, kad renginio metu buvo susirinkę daug garbingų svečių ir savo brangų laiką skyrė jaunajai kartai ugdyti, kad iškilmingo renginio metu konkurso dalyviai galėjo klausytis Vilniaus muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“, Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos mokinių ir KASP bigbendo muzikos bei dainų.

Aš, R. Viktažentienė, didžiuojasi savo mokine ir linkiu jai dar daug gražių laimėjimų, nes ji jų tikrai verta.

 

                                                                                              

Reda Viktažentienė,

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos

dailės mokytoja metodininkė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.