Meniu
Su partneriais Olecko miesto savivaldybėje aptarta bendro projekto paraiška

 

Šiandien, liepos 10 d., Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė bei l. e. Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjo pareigas Jurga Grigaliūnaitė vieši Olecke (Lenkija), kur susitiko su Olecko miesto burmistru Karol Sobczak ir aptarė bendradarbiavimo galimybes ES lėšoms įsisavinti.

Jau birželio mėnesį buvo paskelbti nauji kvietimai teikti paraiškas Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai, remiančiai dvišalį bendradarbiavimą.

Bendras šios programos tikslas – skatinti pažangų, tvarų ir integracinį augimą pasienio regione, bendradarbiaujant tarp sienų. Programa siekiama prisidėti prie regioninio augimo ir gyvenimo kokybės, glaudžiau bendradarbiauti tarp Programos teritorijos žmonių ir institucijų.

Su partneriais iš Olecko kalbėtasi apie abiejų savivaldybių prioritetus, poreikius ir galimybes, tartasi, kokius projektus būtų galima teikti, aptarti paraiškų rašymo ir teikimo klausimai.

Teikti paraiškas Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai galima iki 2019 m. rugsėjo 30 d.