2017.05.24, trečiadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441
Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Stalo žaidimų dienos jubiliejus – Vilkaviškyje

Penktus metus minima Tarptautinė stalo žaidimų diena „International TableTop Day“ šiemet visos Lietuvos stalo žaidimų gerbėjus sukvietė į Vilkaviškį. Rinktis būtent mūsų rajono centre jau tampa tradicija – Tarptautinė stalo žaidimų diena tik vieną kartą švęsta Kaune, visi kiti susitikimai vyko Vilkaviškyje.

Antrus metus šventė švenčiama išskirtinai – renginys vyksta visą parą, tad žaisti tampa dar įdomiau, o žaidėjai turi daugiau laiko išbandyti įvairius žaidimus ir pabendrauti. Šiemet renginyje dalyvavo 34 žmonės. Daugiausiai dalyvių buvo iš Kauno, šeimininkų – vilkaviškiečių – buvo kiek mažiau. Taip pat atvyko svečių iš Šiaulių, Vilniaus, Kazlų Rūdos ir Tauragės. Žaidėjai sužaidė net 113 partijų (žaisti 58 skirtingi žaidimai). Jauniausiais dalyvavęs žaidėjas buvo 21 m. amžiaus, vyriausias – 61 m. Žaidėjų amžiaus vidurkis – 32 metai. Geriausiai Tarptautinės stalo žaidimų dienos metu pasirodžiusiems žaidėjams atiteko prizai, kuriuos įsteigė stalo žaidimų parduotuvės: „Brain Games“, „Danausi Games“ ir „Hobbyshop“. Renginį taip pat parėmė kavinė „Pegasas“, renginio dalyvių sąskaitoms suteikdama nuolaidą, o patalpas reginiui suteikė Vilkaviškio kultūros centras, kuris svetingai pasitinka stalo žaidimų mėgėjus kiekvieną sekmadienį.

Vilkaviškio stalo žaidimų klubui „Visažiniukas“ Tarptautinė stalo žaidimų diena ypatinga dar ir tuo, kad jos data kone sutampa su Klubo gimtadieniu. Šiemet Klubas minėjo jau penktąjį jubiliejų, todėl susirinkusieji negailėjo gražių žodžių ir linkėjimų. Gimtadienis atšvęstas kiek anksčiau – asociacijos Vilkaviškio stalo žaidimų klubo „Visažiniukas“ nariai klubo penktąjį gimtadienį nusprendė paminėti užsiimdami kiek kitokia veikla, nei paprastai. Buvo išmėginti Kaune esantys „Pabėgimo kambariai“. Klubo nariai pasidalino į dvi komandas, o „Pabėgimo kambarių“ organizatoriai pristatė situaciją, iš kurios reikėjo surasti išeitį. Po smagių akimirkų „Pabėgimo kambaryje“ abi komandos vėl susitiko kiniško maisto restorane ir dalinosi įspūdžiais iš „Pabėgimo kambario“ bei Klubo ateities planais.

Ilona Vitkauskaitė

Bendrojo skyriaus vyr. kalbos specialistėAtgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.