2017.08.18, penktadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441
Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Savivaldybė tiki „Perlo“ sėkme

Vilkaviškio rajono savivaldybėje apsilankė Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ prezidentas Rokas Šlivinskas ir vienas iš trenerių Augustas Valantinas. Šių jaunuolių vadovaujamas klubas artėjančiame sezone debiutuos Regionų Krepšinio Lygos (RKL) čempionato B divizione, taip pirmą kartą Vilkaviškio rajono istorijoje įkurdami krepšinio komandą, kuri reprezentuos Vilkaviškio vardą Lietuvos mastu.

Vilkaviškio rajono savivaldybė palaiko šią iniciatyvą ir džiaugiasi jaunuolių siekiu garsinti Vilkaviškio rajono vardą krepšinio aikštelėje. Atvykę Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlo“ atstovai įteikė Savivaldybės vadovams – Vilkaviškio rajono savivaldybės merui Algirdui Neiberkai, Administracijos direktoriui Vitui Gavėnui, Mero pavaduotojui Kaziui Kiaulakiui ir Administracijos direktoriaus pavaduotojai Daivai Riklienei – vardinius marškinėlius su „Perlo“ logotipu, taip pakviesdami palaikyti komandą artėjančiame sezone.

Tiek Savivaldybės merui A. Neiberkai, tiek Administracijos direktoriui V. Gavėnui krepšinis yra labai mėgstama sporto šaka. Jie ne tik yra krepšinio varžybų sirgaliai, bet patys daug metų buvo krepšinio komandų nariai ir aktyviai žaisdavo krepšinį. Vadovai džiaugėsi, kad mūsų rajone yra daug puikių jaunų krepšininkų, o šios sporto šakos lygis su kiekvienais metais vis kyla.

Krepšinio klubo vadovo Roko Šlivinsko teigimu, Vilkaviškio rajono krepšiniui seniai jau reikėjo išeiti iš apskrities ribų. Jo iniciatyva, simbolinę trijų septintukų dieną – 2017 metų liepos 17-ąją ir buvo oficialiai įkurtas Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas“, kuris sieks pergalių žaisdamas su visos Lietuvos krepšinio komandomis. Rungtynės vyks ne tik išvykose, bet ir mūsų rajone, tad krepšinio mėgėjams artėjantis sezonas pasiūlys dar daugiau įdomių rungtynių.

Besidomintiems rajono krepšinio aktualijomis „Perlo“ krepšinio komandos pavadinimas nėra naujas. Startavusi 2015 metais ši komanda tuomet užėmė penktąją vietą „Santakos“ laikraščio krepšinio turnyro A lygoje. Dar po metų, 2016 metų sezone, „Perlo“ komanda tapo čempione „Suvalkijos krašto“ krepšinio turnyre, tuometinio LR Ministro pirmininko A. Butkevičiaus taurei laimėti, o jubiliejinėse, pavasarį pasibaigusiose 60-osiose rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti užėmė pirmąją vietą B lygoje.

Pasak klubo vadovo R. Šlivinsko, dar ganėtinai trumpoje klubo istorijoje didžiausia ir smagiausia pergalė yra šių metų pavasarį iškovota Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (MKML). Debiutavę šioje lygoje ir pirmąjį sezoną žaidę „Perlo“ krepšininkai sugebėjo nugalėti labai stiprias komandas ir iškovoti A diviziono čempiono taurę bei pasipuošti čempionų medaliais.

Įkvėpti sėkmės krepšininkai nusprendė žengti dar vieną žingsnį ir sieks išbandyti jėgas Regionų Krepšinio Lygoje. Klubo vadovas viliasi, kad tuo krepšinio komandos „Perlas“ sėkmė nesibaigs ir pavyks parodyti gerus rezultatus ir artėjančiame sezone.Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyr. specialistė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
Prisijungimas gyventojams
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.