Meniu
Rugsėjo 7 d. Vilkaviškio kultūros centre Baroko operos teatras pristato F. Hendelio operą „Acis ir Galatėja“

Baroko operos teatras – išskirtinis ir naujas reiškinys Lietuvos kultūriniame gyvenime, sulaukiantis vis  didesnio ir muzikos kritikų, ir visuomenės susidomėjimo. Čia pristatomi ne tik visame pasaulyje vertinami klasikiniai baroko operos pavyzdžiai, kaip  A. Vivaldžio „Juditos triumfas“ (rež. G. Varnas), G. F. Hendelio „Semelė” (rež. V.Malinauskas), bet ir itin retai atliekami kūriniai.

Naujausias teatro darbas – G. F. Hendelio opera „Acis ir Galatėja“ (dirigentas Juozas Mantas Jauniškis, režisierė – Giedrė Kriaučionytė). Spektaklio premjera įvyko 2017 m. gruodžio 6 d. Valdovų rūmuose Vilniuje. Operos siužetas vystosi apie iššūkių pilną nimfos Galatėjos ir piemens Acio meilės istoriją, kurią temdo monstro giganto Polifemo pavydas.

Šiam pastatymui teatras subūrė išskirtinį lietuvių solistų ansamblį. Galatėjos partiją atliks Viktorija Bakan (sopranas), nuolatos stebinanti ir pačius išrankiausius Vienos, Ciuricho, Antverpeno, Kelno klausytojus. Acio – Algirdas Drevinskas, kuris daugiau kaip du dešimtmečius dainuoja Vokietijos teatruose ir yra dažnas svečias geriausiose Europos koncertų salėse. Tarp solistų klausytojai išgirs sparčiai kylančius ir sėkmingai tarptautinę karjerą kuriančius jaunosios kartos solistus - Indrę Anankaitę (sopranas), Romaną Kudriašovą (baritonas). 

 

Bilietų kainos: 10 ir 12 eurų;  moksleiviams, studentams – 6 eurai.

Išskirtinis pasirodymas, kurį tikrai verta pamatyti!