2017.03.27, pirmadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441
Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Renginiai

 

aa


SVARBIAUSI RENGINIAI VILKAVIŠKIO RAJONE ( 2.1 Mb )
VAVV

  


Kovo 25 - 26 dienomis, Vilkaviškio kultūros centre vyks namų tekstilės ir interjero paroda.

Renginio sumanytoja - jau dešimt metų nuosavą užuolaidų saloną turinti Lijana Ciganskienė. Parodos atidarymo metu, kovo 25 d., 10 val., vilkaviškietė papasakos susirinkusiems kaip savo namų interjerą galima padaryti jaukesniu, kokius aksesuarus ir kaip naudoti.

Nuo 11 val. interjero dizainerė Irma Žilinskaitė pasakos apie namų apipavidalinimo subtilybes.

Parodoje bus galima apžiūrėti Lijanos sukurtų gaminių ir net laimėti prizų. Visą savaitgalį vyksiančią parodą bus galima lankyti ir su minėtomis specialistėmis konsultuotis iki 18 val.

 


  


ALYTAUS DAILININKŲ RETROSPEKTYVINĖ PARODA

(2012–2017)

ALYTAUS FOTOMENININKŲ RETROSPEKTYVINĖ PARODA

VILKAVIŠKIO KULTŪROS CENTRAS, 2017 02 24–2017 03 22, ATIDARYMAS 16:00

 

             Šių metų vasario 24 d. 16 val. Vilkaviškio kultūros centro parodinėse erdvėse atidaromos dvi  Alytaus menininkų Tęstinio kultūros projekto „VIZUALUS MENAS ALYTUS 2017“ retrospektyvinės parodos. „ALYTAUS DAILININKŲ RETROSPEKTYVINĖ PARODA“ bus surengta Vilkaviškio  kultūros centro 1-ojoje fojė. Erdvioje parodinėje erdvėje numatoma eksponuoti gerai žinomų profesionalių kelių kartų dailininkų – LDS narės Danutės Garlavičienės (keramika, tapyba), LDS nario Evaldo Griniaus (tapyba), LDS nario Benjamino Jenčiaus (akvarelė), LDS nario Artūro Matonio (keramika), Dariaus Miliausko (skulptūra), Justinos Abramavičiūtės (stiklas), Violetos Čiuplytės-Bogdanovič (tapyba), Rimanto Galecko (tapyba), Andriaus Grigaliūno (tapyba), Algirdo Judicko (tapyba), Agnės Krikščiūnaitės (grafika), Ilonos Kalibatienės (tapyba, keramika), Jolitos Jasevičienės (tapybinis koliažas), Kosto Poškaus (tapyba), Vidmanto Jankausko (tapyba), Vytauto Kolesnikovo (tapyba), Vytauto Remeikos (akvarelė), Loretos Skruibienės (tapyba), Arvydo Švirmicko (tapyba), Raimondo Šimkevičiaus (instaliacija), Petro Tunaičio (vitražas), Arūno Vaitkaus (tapyba), Vito Zabitos (tapyba, grafika) ir vizualius menus studijuojančių, dar tik pradedančių savo meninės veiklos kelią jaunųjų menininkų – Agnės Varpukevičiūtės (tapyba), Mindaugo Dvilinsko (tapyba), Raimondos Miliūtės (keramika) kūrybos darbai. Vilkaviškio  kultūros centro 2-ojoje fojė atidaroma „ALYTAUS FOTOMENININKŲ RETROSPEKTYVINĖ PARODA“, kurioje eksponuojamos profesionalių fotografų – Fausto Augustino, Zenono Bulgakovo, Linos Mokrecovaitės, Jūratės Marčiulaitienės, Zitos Stankevičienės, Zenono Šilinsko, Stasio Šmigelsko, Rasos Valiukevičiūtės fotografijos.

            Parodų ekspozicijas Vilkaviškio kultūros centro parodinėse erdvėse sudaro 2012–2016 m. sukurti ir Tęstinio kultūros projekto „VIZUALUS MENAS ALYTUS“ projektinėse parodose, tuo laikotarpiu rengtose Alytuje ir už jo ribų, eksponuoti Alytaus menininkų kūrybos darbai. Šios Vilkaviškio kultūros centre surengtos parodos yra antroji „stotis“ iš visus metus truksiančio Alytaus menininkų ir jų kūrybos pristatomojo turo 12-oje Lietuvos miestų. Tai pirmasis Alytaus vizualaus meno sklaidos istorijoje tokios apimties Alytaus miesto  kultūrą reprezentuojantis bei Alytaus  menininkus (vizualaus meno kūrėjus) ir jų kūrybą puoselėjantis „plačiaformatis“, visus metus plačiai Lietuvoje vyksiantis projektas.

           

              Nuo 2012 m. VšĮ „EGARTA“ Alytuje ir už jo ribų vykdo aktyvią vizualaus meno sklaidos ir puoselėjimo veiklą. VšĮ „EGARTA“ vadovo, dail. Evaldo Griniaus 2012 m. inicijuotas tęstinis kultūros projektas „VIZUALUS MENAS ALYTUS“ – didžiausias ir sėkmingiausias pastaraisiais metais Dzūkijos sostinėje vykdomas vizualaus meno projektas, 2017 m. bus pristatytas Lietuvos daugiatūkstantinei dailės, meninės fotografijos mylėtojų auditorijai. Marijampolės, Vilkaviškio, Lazdijų, Jurbarko, Tauragės, Šilutės, Telšių, Raseinių, Ukmergės, Kelmės, Dusetų, Utenos miestų pagrindinėse parodinėse (dailės galerijos, kultūros centrų galerijos, muziejai) erdvėse bus surengtos tęstinio kultūros projekto „VIZUALUS MENAS ALYTUS 2017“ retrospektyvinės Alytaus dailininkų ir fotomenininkų parodos. Ekspozicijas, papildytas naujais darbais, sudarys 2012–2017 m. sukurti Alytaus menininkų kūriniai. Parodų turą vainikuos metų pabaigoje tęstinio kultūros projekto „VIZUALUS MENAS ALYTUS 2017“ pristatymas Alytaus užsienio miesto partnerio Suvalkų (Lenkija) municipalinėje dailės galerijoje „Chłodna 20”.

 

Projekto vadovas, parodų kuratorius dail. Evaldas Grinius
  

 

 

Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa "Paskalos ir padavimai"

 

     Keistuolių teatro senbuvių klubas pasirinko nacionalinio Lietuvos paukščio šv.Kormorano pavadinimą. Visai kaip pats šv.Kormoranas abejingų nepaliekantys scenos provokatoriai žiūrovus pasitinka atsinaujinę, bet vis dar taip pat kritiškai žvelgiantys į aplinką ir vietoje tiesmukų juokų pasirenkantys "šešėlinį" humorą, priverčiantį žiūrovo vaizduotę dirbti visu pajėgumu ir stebėtis savo įžvalgomis ir nuodėmėmis.

    Kelis dešimtmečius garsėjantys intelektualiu tautosakos, lietuviškų klasikų ir estrados elementų pripildytu humoru, šv.Kormoranai neišsižada žanrinės tradicijos. Ištikimus gerbėjus ir pirmąsyk užklydusius smalsuolius vyrai žada nudžiuginti atsinaujinusia kulinarine drama "Sigutė" ir pristatyti pamatinį lietuvių tautos epą "Gedimino sapnas, arba Šioje šalyje nėra vietos senukams". Kapstydamiesi neabejotinai garsiausios lietuviškosios legendos ištakose šv.Kormoranai atskleidė atradę, jog istorijos herojų šaknys siekia net majų imperijos laikus, todėl “Gedimino sapnas" žiūrovus nustebins meksikietiškais bardų ritmais.

     Visa tai - dar ne pabaiga: paslapties atskleisti nepanorę teatralai pristatys ir patį naujausią savo eksperimentą, išlipantį iš bet kokių iki šiol žiūrovams matytų žanro rėmų. Šv.Kormoranai taip pat žada toliau tęsti gerbėjams puikiai pažįstamą iliustruoto muzikinio pasakojimo tradiciją, o plunksnas pristatys ir kedens gimtajame Keistuolių teatro lizde.

 

Atlikėjai:
Aidas Giniotis
Andrius Kaniava
Robertas Aleksaitis
Darius Auželis
Darius Miniotas

Trukmė: 1 val. 30 min.

http://www.keistuoliai.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=289&cntnt01returnid=52

 

 

Kovo 21 d. Vilkaviškio kultūros centre

18 val. Šv. Kormorano ordinas

 


„Pyp Pyp“

Muzikinis spektaklis vaikams pagal D.Bisseto pasakas

 

     Donaldas Haroldas G. Bissetas (1910-1955) - žinomas anglų rašytojas, aktorius, TV laidų kūrėjas, animacinių filmų scenarijų autorius. Legendinis anglų rašytojas, sukūręs daugiau kaip keturiasdešimt knygų vaikams. Nonsenso stiliumi parašytos pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja nerimtai, tiesiog „aukštynkojiškai." Jo trumpos ir keistos pasakos atgimė pirmuosiuose Keistuolių teatro spektakliuose vaikams - "Kitą kartą" ir „Aukštyn kojom“. Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, piktą dėdę, žiogą Sendį ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie norėtų susidraugauti su vaikais. Taigi, su savo keistom istorijom ir nuotykiais pasidalinti kvies žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, savo kūrybos dainą atliks ir karvė Taškė, o savo ištverme galinėsis vabalas ir buldozeris, vardu Bačas.

     Su jaunų aktorių komanda režisierius bandys kiek netikėtas D.Bisseto pasakas paversti nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią galės leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų. Štai taip panašiai susimąstė ir žąsinėlis Vilis: „Kaip būtų gera, jei kas nors man pasakytų Pyp pyp!“ Balandžiai burkavo, antys kvaksėjo, o varnos medžių viršūnėse karkė. Bet niekas, visiškai niekas nesakė jam: „Pyp pyp“.

Aktoriai:

Judita Urnikytė

Danas Kamarauskas

Mantas Zemleckas

Jonas Šarkus

Jurgis Marčėnas

 

Scenarijaus autorius ir režisierius - Aidas Giniotis

Scenografijos ir kostiumų dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė

 

Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 4 iki 9 metų.

Premjera - 2015 m. gruodžio 06 d.

Spektaklio trukmė - 60 min.

 

Kovo 21 d. Vilkaviškio kultūros centre

12 val. ,,Pyp pyp” 


Į parodos atidarymą atvyks VDA Telšių fakulteto dekanas docentas Ramūnas Banys, Dailės pagrindų ir teorijos katedros vedėjas docentas Alvydas Mikuta, Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos dėstytojas docentas Albertas Gedvilas, metalo meno ir juvelyrikos studentės. Gal atvyks ir daugiau, jeigu bus vietos automobilyje. Tai puiki proga jaunimui, besidominčiam dailės studijomis susipažinti su fakultetu, sužinoti apie studijas ir programas. Parodoje numatoma eksponuoti metalo meno ir juvelyrikos, skulptūros, dizaino darbus.

 


  


 

 


a

 

Normal 0 false 19 false false false LT X-NONE X-NONE
 
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-17 14:07:56


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.