Meniu
PIRMENYBĖSE – ANTAUSIS ČEMPIONAMS

Praėjusį savaitgalį Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti dar šeši susitikimai.

Finalo pakartojimas. Bene labiausiai visi šį turą laukė dvikovos tarp praėjusių metų aukščiausios lygos čempionų „Dublerių“ bei finalininkų „Karklinių“. Nuo pat pradžių audringai sirgalių palaikomi karkliniškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir vienu metu buvo įgiję net 19 taškų persvarą. „Dubleriai“ skirtumą ėmė mažinti tik ketvirtajame kėlinyje. Pačioje susitikimo pabaigoje varžovus jau skyrė tik vienas taškas, tačiau galiausiai persverti rezultato savo naudai „Dubleriams“ taip ir nepavyko. Jie pralaimėjo 59:64. 

Nesisekė. Ne itin sėkmingai rungtynės su „Karkliniais“ susiklostė naudingiausiam praėjusių metų pirmenybių žaidėjui, „Dublerių“ lyderiui Pauliui Liepinaičiui – jis pelnė vos 6 taškus ir padarė net 7 klaidas. Rungtynių pabaigoje Paulius baudų metimais dar galėjo pakeisti susitikimo eigą, tačiau jie buvo netaiklūs. 

Tikslo nepasiekė. Panašus scenarijus buvo ir dvikovoje tarp „Pilviškių“ bei „Simedvos“ žaidėjų. Pilviškiečiai išbarstė turėtą solidų 16 taškų pranašumą ir rungtynes laimėjo 57:55. „Simedvos“ žaidėjas Mindaugas Kliučnikas dar galėjo išplėšti pergalę savo ekipai, tačiau jo tritaškis metimas likus kelioms sekundėms iki dvikovos pabaigos buvo netaiklus. 

Antirekordas. „Vikompos“ krepšininkai dvikovoje su „Aukso rago“ sportininkais pademonstravo neįtikėtiną gynybą ir rungtynes laimėjo 73:34. Tiek mažai taškų, kiek įmetė „Aukso ragas“, niekas nebuvo surinkęs ne tik šiais metais, tačiau ir bene pastarąjį dešimtmetį. 

Penkiese. „Bruklino“ sportininkai į susitikimą su „Vienybės“ žaidėjais atvyko vos penkiese. Nepaisant to, ši ekipa garbingai priešinosi varžovams ir pralaimėjo tik 52:69. 

Netikėtumas. Praėjusį savaitgalį kiek netikėtai įveikę stiprią „Titano“ ekipą, šįsyk „Grupinispirkimas.lt“ komanda pateikė dar vieną netikėtumą. Tiesa, ne tokį malonų. Vieni iš pirmenybių favoritų rungtyniaudami ne stipriausios sudėties 62:74 pralaimėjo kol kas puikiai šiemet žaidžiantiems „Gražiškiams“. 

Užtikrintai. Po nesėkmės praėjusį savaitgalį šįsyk „Titano“ krepšininkai gana lengvai 88:62 nugalėjo „Gudkaimio“ žaidėjus. 

Rezultatyviausi. Savaitgalį rezultatyviausiai rungtyniavo „Titano“ lyderis Laurynas Trušas bei „Vikompos“ žaidėjas Norvydas Žirniavičius, pelnę po 34 taškus. Norvydas taip pat atkovojo net 16 kamuolių. 

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje, be N. Žirniavičiaus, pasižymėjo dar 7 žaidėjai: pilviškietis Aurimas Gudaitis (21 tšk., 13 atk. kam.), „Bruklino“ narys Joris Juškauskas (20 tšk., 14 atk. kam.), gražiškietis Eimantas Keleris (20 tšk., 10 atk. kam.), „Vikompos“ atstovas Karolis Šukys (20 tšk., 13 atk. kam.), „Vienybės“ žaidėjas Dovydas Petraitis (19 tšk., 12 atk. kam.) bei „Karklinių“ duetas Juozas Milius (18 tšk., 10 atk. kam.) ir Andrius Urbšys (10 tšk., 10 atk. kam.). 

Techninės pražangos. Keturi žaidėjai dėl negebėjimo valdyti emocijų nubausti techninėmis pražangomis. Nuobaudas gavo „Grupinispirkimas.lt“ atstovas Mantas Balčiūnas, gražiškietis Stasys Stočkus bei „Aukso rago“ duetas Gytis Čėpla ir Mindaugas Mykolaitis. 

Statistika. Detalią visų rungtynių statistiką, pirmenybių tvarkaraštį ir kitą su varžybomis susijusią informaciją galima rasti „Santakos“ laikraščio interneto svetainėje www.santaka.info. 

Tvarkaraštis: 

Šeštadienį Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje 11 val. susikaus „Bruklinas“ ir „Simedva“, 12.45 val. – „Karkliniai“ ir „ŽŪK“, o 14.30 val. – „Vikompa“ ir „Autoklubas“. 

Sekmadienį, 11 val., „Vienybė“ bandys palaužti „Kudirkos Naumiesčio“ pasipriešinimą, 12.45 val. „Titanas“ rungsis su „Aukso ragu“, o 14.30 val. – „Dubleriai“ su „Simedva“. 

 

Laikraščio „Santaka“ informacija