Meniu
Pilviškiečiai Liepos 6-ąją – Valstybės dieną – šventė šeimyniškai sportuodami

Liepos 6-oji į Pilviškius sukvietė virš šimto sportuojančių žmonių, kurie varžėsi krepšinio, tinklinio, futbolo komandų rungtynėse. Susirinkusius miestelio gyventojus ir svečius su Valstybės diena ir gražia sportine švente pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Pilviškių seniūnijos seniūnas Vytautas Judickas.

Valstybės dienai paminėti skirta sporto ir šeimų šventė jau tapo tradicine Pilviškių seniūno ir bendruomenės tarybos pilietiškumo skatinimo iniciatyva.

Džiugu, kad kasmet joje dalyvauja vis daugiau žmonių, o 21 val. kartu su visa Lietuva giedamas valstybės himnas skamba vis gausesniame būryje pilviškiečių ir miestelio svečių. Be galo malonu buvo matyti gražias šeimas, gražius, besišypsančius miestelio gyventojus ir jo svečius, atvykusius ne tik kartu pasportuoti, bet ir sugiedoti „Tautišką giesmę“ pas mus, Pilviškiuose.

Šiemet sportinėse varžybose dalyvavo 4 krepšinio, 4 tinklinio, 8 futbolo komandos iš Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Šakių rajono bei Marijampolės savivaldybių.

Tinklinio varžybų rezultatai: Kazlų Rūdos „Jotvingis“ – I vieta; „A komanda“ – II vieta; „Eucharistinio kongreso tiltas“ – III vieta; „Jūrė“ – IV vieta.

Krepšinio rungtynių rezultatai: „Kvietiškis“ – I vieta; „Kvintas“ – II vieta; „Mochitai“ – III vieta; „Pikti dėdės“ – IV vieta.

Futbolo varžybų rezultatai: „Gaspadoriai“ – I vieta; „Vilkaviškis“ – II vieta; „Artistai“ – III vieta.

Dėkojame sporto šventės organizatoriams – seniūnui Vytautui Judickui ir šauniam miestelio jaunimui: Svajūnui Mykolaičiui, Edvinui Venzlauskui, Egidijui Juškevičiui, Tomui Mololkinui, o taip pat ir varžybų teisėjams bei Kęstučiui Matulevičiui.

Ačiū visiems, kurie buvote mūsų miestelio žaliojoje vasaros estrados aikštėje ir šventėte Valstybės dieną bendruomeniškai.

Ačiū aktyviems vaikams, dalyvavusiems visose „Vaikai kuria Lietuvai“ kiemelio veiklose ir suaugusiems, o ypač šaunioms šeimynėlėms, kurios ne tik klausėsi muzikaliojo Mariaus dainų, bet buvo aktyvūs, linksmi, šokantys, žaidžiantys. Taip miela matyti linksmus žmones!

Dėkojame bendruomenės tarybos nariams, skyrusiems savo laiką, idėjas ir pinigus šiai iniciatyvai. Ačiū šaunioms Gudaičių ir Mykolaičių šeimynėlėms ir visiems, dirbusiems šią šventinę dieną: Kristinai Olechienei, seniūnijos darbininkams, jaunimo savanorėms Miglei Onaitytei ir Livijai Vyšniauskaitei.


Loreta Bieliukienė,

Pilviškių miestelio bendruomenės pirmininkė