2017.05.24, trečiadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441
Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Švietimo aktualijos
Mokyklai Kybartuose – 105 metai

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija 2017 m. gegužės 5 d. šventė 105 metų mokyklos Kybartuose jubiliejų. Į šventinį renginį buvo pakviesti ne tik gimnazijos mokiniai ir mokytojai, bet ir Kybartų ugdymo įstaigų direktoriai  bei buvę mokyklos ugdytiniai, dabar dirbantys pedagoginį darbą. Jie gimnazijos mokiniams vedė pilietiškumo pamokas. 

                     Į minėjimą-koncertą atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Kybartų seniūnas Romas Šunokas, gimnazijos tėvų komiteto pirmininkas Valerijus Gliaubicas. Renginį vedė lietuvių kalbos mokytojai Nijolė Černauskienė ir Mindaugas Bučinskas. Jo metu buvo parodyti šeši mokinių sukurti filmukai: penki buvo apie buvusias mokyklas Kybartuose, o šeštas – apie dabartinės gimnazijos pastarąjį penkmetį. Su užduotimi gimnazistai susitvarkė puikiai,  filmuose buvo pateikti išsamūs faktai apie mokyklos istoriją ir dabartį.

                      Susirinkusieji į gimnazijos aktų salę  išvydo tapybos plenero „Šviesa“ metu  sukurtus mokinių darbus.  Plenerą koordinavo buvusi mokyklos auklėtinė Aušrinė Dubauskienė.

                      Minėjimo pabaigoje visi susirinkusieji sugiedojo gimnazijos himną. Kaip linkėjimas skambėjo himno žodžiai: „Lai tegyvuoja amžinai Kybartų mokykla čionai!”

                      Po poros valandų gimnazijos bendruomenė vėl rinkosi į gimnazijos aktų salę. Ypač čia buvo laukiamos gimnazistų mamos ir močiutės, nes gimnazistai buvo parengę puikų koncertą Motinos dienos proga. Eiles keitė dainos, dainas – šokiai. Finalinei dainai mokiniai išsirikiavo su dovanėlėmis, skirtomis mamoms. O geriausia dovana gimnazijai už pastangas buvo vienos mamos išsakyta padėka: „Dėkoju už puikias akimirkas, dainas, šokius, eiles ir pastangas. Jūsų padedami, mūsų vaikai sukūrė puikų reginį. Džiaugėsi širdis, šypsojosi lūpos, spindėjo džiaugsmo ašaros. Ačiū!“

 

Jolanta Janulaitytė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.