Meniu
„Maltiečių sriubos“ akcija – Vilkaviškyje

Šeštadienį Vilkaviškio miesto turgaus aikštėje vyko tradicinė labdaros akcija „Maltiečių sriuba 2018“, kurioje miesto gyventojai ir svečiai buvo vaišinami sriuba ir kviečiami aukoti vienišiems, sunkiai gyvenantiems seneliams. Šios akcijos tikslas – priminti, kad visai šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, sergančių senolių, kurie tyliai laukia pagalbos ir nors trupučio dėmesio.

Akcijoje vilkaviškiečiai vaišinosi barščių, kruopų, agurkine sriuba, kurias išvirė nuolatiniai akcijos talkininkai – Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių nariai. 

Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai taip pat neliko abejingi šiai akcijai. Paskanauti maltiečių sriubos ir aukomis prisidėti prie akcijos atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas. 

Surengta akcija priminė, jog atėjęs adventas – ne tik švenčių laukimo, bet ir gerumo laikotarpis. Nors ir buvo žvarboka, jau devintą kartą Vilkaviškyje rengtoje akcijoje žmonės gausiai aukojo vienišiems seneliams. Iš viso akcijos metu suaukota 1 092,37 Eur. Visos akcijos metu surinktos lėšos bus skiriamos skurstančių senolių maitinimui ir socialinei priežiūrai namuose.

Už 2017 m. „Maltiečių sriubos“ metu paaukotas lėšas visus metus maltiečiai maitino ir globojo 2600 senelių iš 40 Lietuvos vietovių.