Meniu
Klausimai-atsakymai
2018-04-02
Laba diena, rasau jums Gluosniu gatves gyventoju vardu, gyvename Pilviskiu seniunijoje, Sausbaliu kaime.Gluosniu gatves ,100 metru kelio atkarpa nebuvo tvarkomas nuo to laiko kai Lietuva atgavo nepriklausomybe, nors jau trys metai kaip prasome Pilviskiu seniunijos sutvarkyti sia gatve.( viena karta atveze ir uzpyle keleta duobiu smeliu, tai ne remontas , tai paprasciausia pasityciojimas is gyventoju ) Siuo metu vos imanoma pravaziuoti sita gatve, is sios gatves jau neimanoma ivaziuoti i kiema o taip pat isvaziuoti is jo,turime sios problemines atkarpos nuotraukas jei nurodysite kur issiusti galime issiusti Prasau nurodyti kur mes turetume kreiptis, kokiu budu, tai padaryti, kad artimiausiu metu issprestume sia problema.Aciu uz atsakynmaSpausdinti

Informuojame, kad kelių su žvyro danga priežiūra labai priklauso nuo meteorologinių sąlygų, ypač nuo kelio dangos drėgmės. Esant įšalui ar lyjant, greideriuoti netikslinga.

Suprantamas gyventojų nepasitenkinimas, tačiau žvyrkeliai tampa duobėti, sunkiai pravažiuojami kiekvieną pavasarį ir rudenį. Esant tinkamoms oro sąlygoms ir įvertinus kelio dangos būklę bei finansavimo galimybes, kelias bus greideriuojamas pagal poreikį.

Visų vietinės reikšmės kelių Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje priežiūros darbai ir terminai priklauso nuo Kelių priežiūros ir plėtros programoje Vilkaviškio rajono savivaldybei skiriamų lėšų.

 

 

 

L. Bakienė

Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė

Tel.: (8 342) 60071