Meniu
Kviečiame išsakyti savo nuomonę apie pasienio gyventojų problemas ir užpildyti anketas

2018 m. pavasarį Lietuvos Respublikos Lazdijų, Kalvarijos ir Vilkaviškio savivaldybės bei Lenkijos Respublikos Seinų miestas, Punsko, Ščipliškių, Rutkos-Tartako, Vižainių, Seinų ir Gibų valsčiai pasirašė bendradarbiavimo deklaraciją dėl pasienio funkcinės zonos kūrimo, kuri yra svarbus žingsnis siekiant tęsti visapusišką dviejų kaimyninių valstybių bendradarbiavimą vietos lygmeniu.

Norime tiesiogiai iš gyventojų, verslininkų, mokytojų, kultūros veikėjų, administracijos darbuotojų ir kitų asmenų gauti kuo įvairesnę nuomonę apie pasienio gyventojų problemas, kad gyvenimas jame būtų patrauklesnis ir gyventojai iš čia neišvyktų. Prašome Jūsų atidžiai perskaityti anketą ir ją užpildyti. Mums visiems labai svarbu sužinoti Jūsų nuomonę. Anketos yra anoniminės. Jų rezultatai bus paskelbti 2018 m. spalio mėn.

 

Iki rugsėjo 18 dienos užpildytas anketas galite siųsti el. paštu jurga.grigaliunaite@vilkaviskis.lt arba spausdintas atnešti į Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos 230 kab. (S. Nėries g. 1, Vilkaviškis).

 

Pridedama: