Vilkaviškio rajono savivaldybė - straipsniai :KOMPLEKSINIŲ PASLAUGŲ ŠEIMAI TEIKIMAS VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVLADYBĖJE
Meniu
KOMPLEKSINIŲ PASLAUGŲ ŠEIMAI TEIKIMAS VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVLADYBĖJE

Kompleksinės paslaugos šeimoms jau teikiamos daugumoje savivaldybių, pagaliau jos siūlomos ir Vilkaviškio rajono gyventojams. Projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje“ įgyvendina Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Vilkaviškio dekanato šeimos centras.

Įgyvendinant projekto veiklas bus teikiamos paslaugos šeimoms ar atskiriems jų nariams: pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, – be to siekiant sudaryti palankesnes sąlygas dalyvauti projekte, dalyviams teikiamos pavėžėjimo ir vaikų užimtumo paslaugos. Visos paslaugos finansuojamos iš Europos socialinio fondo, todėl gyventojai veiklose dalyvaus visiškai nemokamai. 

Jau nuo rugpjūčio 6 d. tarp 9:00 ir 13:00 valandos šeimos kviečiamos palikti vaikus užimtumo kambaryje (Gedimino g. 19, Vilkaviškis), susipažįstant su būsimomis projekto veiklomis ar tiesiog atliekant kitus svarbius reikalus mieste.

Jau šį rudenį kviesime dalyvauti pozityvios tėvystės STEP mokymuose bei paskaitose apie Z kartos vaikus. Turimas žinias gyventojai galės patobulinti mokymuose apie sveikatos problemas šeimoje, programoje besilaukiantiems kūdikio, seminaruose apie namų aplinkos tvarkymą. Mažojo kino klubo metu šeimos kviečiamos ne tik į video medžiagos peržiūras, bet ir sudalyvauti psichologo moderuojamame aptarime su diskusija. Taip pat pasiūlysime seminarus išskirtinai vyrams „Vyro kelionė šeimoje“, o abu sutuoktinius kviesime į tarpusavio santykių gerinimo programas „Darna“ ir „Pasimatymas“. Išgyvenantiems sunkumus ar krizes teiksime individualias ar grupines psichologo, meno terapeuto (paaugliams) bei priklausomybių ligų konsultanto paslaugas. Veiklų metu, pagal poreikį organizuojamos vaikų užimtumo bei pavėžėjimo paslaugos, o atsiradus reikšmingam dalyvių skaičiui iš tolimesnių rajono vietovių, veiklos gali būti perkeltos arčiau gyventojų.

 

Kontaktai informacijai ir pasiūlymams: +370 626 14761

El. paštu: vilkaviskio.seimos.centras@gmail.com

Vilkaviškio dekanato šeimos centro projektų vadovas Evaldas Plečkaitis