Meniu
Kalėdas pasitiko smagiame būryje

Pasitinkant šv. Kalėdas į jaukią ir šiltą kalėdinę popietę susirinko mažieji ir jaunieji Vilkaviškio socialinės pagalbos centro lankytojai.


Vilkaviškio socialinės pagalbos centro kolektyvo surengtoje šventėje tvyrojo tikra kalėdinė dvasia. Susitikti, kartu paminėti gražiausių metų švenčių susirinko Vilkaviškio socialinės pagalbos centro Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinį ir Vaiko dienos centrą „Šypsena“ lankantys vaikai ir jaunuoliai, bei jų tėveliai.


Eilėmis, dainomis, šokiais ir parodytu kalėdiniu spektakliu Vilkaviškio socialinės pagalbos centro ugdytiniai ir kolektyvo nariai parodė kaip laukia šv. Kalėdų ir kaip jiems smagu visiems drauge susiburti, pabendrauti, vieni kitais pasidžiaugti.


Jų pasveikinti atvyko gausus būrys partnerių ir rėmėjų. Nuoširdžius sveikinimo žodžius ir dovanėles įteikė – Vilkaviškio rajono savivaldybės Meras Algirdas Neiberka ir Savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Simona Bikaitė, Vilkaviškio LIONS klubo prezidentė Elena Savickienė ir narė Renata, Vilkaviškio seniūnijos seniūnas Remigijus Kurauskas ir kiti svečiai. Visiems jiems Vilkaviškio socialinės pagalbos centro direktorė Rita Mickuvienė dėkojo už parodytą dėmesį, pagalbą ir draugystę.


Renginyje pasirodė ir bene svarbiausias svečias – Kalėdų senelis, kuris atnešė ugdytiniams dovanų.Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė