Meniu
ĮVYKO VIETOS VALDŽIOS IR VERSLO ATSTOVŲ PUSRYČIAI

Rugsėjo 11 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės iniciatyva Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre vyko vietos valdžios ir verslo pusryčiai. Juose dalyvavo apie 30 įvairių sričių verslo atstovų iš Vilkaviškio rajono. Susitikime pagrindinis dėmesys buvo skirtas aptarti ES finansinę paramą verslui: sąlygas bei galimybes.

Į Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salę susirinkusius verslo atstovus pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Pagrindinį susitikimo pranešimą skaitė VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Eglė Stebulienė. Ji aptarė paramos kuriant ne žemės ūkio verslą kaime „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ galimybes.  Taip pat aptarė jau vykstančius ir dar tik planuojamus vykdyti projektus, skirtus ES paramai gauti.

E. Stebulienė pabrėžė, kad projektuose dalyvaujančių verslininkų gausa skatina greičiau ir operatyviau reaguoti į atsiveriančias galimybes, todėl verslininkai, tik sužinoję apie galimybę pretenduoti į finansavimą, turėtų kokybiškai tam ruoštis iš anksto, prieš tai įvertinę realias savo galimybes bei apsvarstę rezultatus, kuriuos tikisi pasiekti.

Vilkaviškio Turizmo ir verslo centro direktorius Vitas Girdauskas trumpai pristatė netrukus startuosiančios paramos verslui priemonės „Regiono potencialas LT“ galimybes.

Antroje susitikimo dalyje verslininkai diskutavo, kokios jiems būtų aktualios kitų susitikimų temos, apsikeitė nuomonėmis rūpimais klausimais. 

Po susitikimo verslininkai turėjo galimybę pasikonsultuoti su VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadove. 

Verslo pusryčiai organizuojami norint skatinti vietos valdžios ir verslo struktūrų atstovų bendradarbiavimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir greitesnį aktualių problemų sprendimą. Nutarta, jog kitų verslo pusryčių tema – Vilkaviškio rajono savivaldybės 2019–2027 metų strateginis plėtros planas, jo vizija, prioritetinės sritys, tikslai ir uždaviniai.