Meniu
Įgyvendinami projektai

Gižų kaimo bendruomenė įgyvendino Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Vilkaviškio rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Pažinkime Lietuvą kartu“


Projekto tikslas – bendruomenės nariams suteikti galimybę kultūringai, švietėjiškai praleisti laisvalaikį, supažindinti juos su kito krašto papročiais ir tradicijomis, pasisemti naujų idėjų savo veiklai, skatinti žmonių bendravimą ir savanorystę.

Uždaviniai:

1. Organizuoti pažintinę išvyką į Pakruojo kraštą;

2. Dalyvauti edukacinėje programoje.


Pažintinės kelionės po Lietuvą skatina savo šalies pažinimą, keliautojų bendrystę, turtina žinias, išprusimą.

Šiais metais Gižų kaimo bendruomenė mini savo 15 metų veiklos ir gyvavimo šventę.  Bendruomenės nariams, kaip padėka už aktyvų dalyvavimą bendruomeninėje veikloje, savanoriavimą ir paskatinimą tolimesnei veiklai, buvo suorganizuota pažintinė išvyka į Pakruojo dvarą (Pakruojo r.), aplankytas Kleboniškio kaimo buities muziejus, Šeduvos malūnas (Radviliškio r.), Naisių kaimas (Šiaulių r.). Išvykos dalyviai dalyvavo edukacinėse programose, susipažino su kito krašto papročiais, tradicijomis, pasisėmė naujų idėjų. Smagu buvo kartu bendrauti, labiau pažinome vieni kitus, keliaujant kultūringai ir švietėjiškai praleistas laisvalaikis įkvėpė naujoms idėjoms, darbams. Dėmesys skatina bendruomeniškumo jausmą ir pagarbą kiekvienam žmogui. Tikime, kad ateityje pritrauksime daugiau įvairaus amžiaus ir socialinės atskirties grupių žmonių prisijungti ir dalyvauti bendruomenės veikloje. Projekto finansavimo šaltinis – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 


 


 

 KALĖDINIS SVEIKINIMAS VILKAVIŠKIO LIGONINĖS PALAIKOMOJO GYDYMO SKYRIUJE


 

Gruodžio 18 d. Vilkaviškio miesto bendruomenės nariai Kalėdų proga pasveikino Vilkaviškio ligoninės palaikomojo gydymo skyriaus pacientus ir darbuotojus. Šiemet jau treti metai, kai bendruomenė organizuoja tokį pasveikinimą, aplanko kiekvieną skyriaus ligonį ir įteikia po simbolinę dovanėlę. Šį kartą tai buvo indelis medaus.

 

Linkime sveikatos ligoniams ir dėkojame palaikomojo gydymo skyriaus kolektyvui, dirbančiam nelengvą darbą, reikalaujantį fizinių ir dvasinių jėgų.

 

Šis renginys yra viena iš projekto „NVO veiklos stiprinimas Vilkaviškio seniūnijoje” veiklų. Projektą kartu vykdo aštuonios Vilkaviškio nevyriausybinės organizacijos.

 

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 

Vilkaviškio miesto bendruomenės pirmininkas 

Dalius Nešukaitis


 
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-31 09:55:34