Meniu
Gražiškių gimnazijos abiturientė skaitys pranešimą respublikinėje vaikų konferencijoje

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“ 2019 m. gegužės 31 dieną organizuoja  Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimo renginį. Šiai dienai pažymėti buvo organizuojami du vaikų konkursai (pranešimų ir piešinių), o gegužės 31-ąją Lietuvos Respublikos Seime vyks konferencija „Lietuvos vaikų balsas“.

Džiugu pranešti, kad mūsų kraštietė, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos abiturientė Laura Povilaitytė respublikiniame konkurse „Lietuvos vaikų balsas“ laimėjo 1 vietą pranešimų konkurse ir apdovanojimą už kūrybiškumą piešinių konkurse.

Laura savo pranešimą skaitys penktadienį vyksiančioje vaikų konferencijoje. Renginys bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas per programą „Seimas – tiesiogiai“ arba Seimo YOUTUBE paskyroje.

Kaip teigia renginio organizatoriai, šių konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma.

Sveikiname Laurą Povilaitytę su svarbiu laimėjimu! Linkime sėkmės konferencijoje.