Meniu
Civilinė sauga

 


CIVILINĖ SAUGA
 VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ 


 

Dalijo dūmų detektorius

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija už civilinės saugos priemonėms skirtas lėšas nupirko 50 vnt. dūmų detektorių.


Šiandien vyriausiasis civilinės saugos specialistas Robertas Fišeris dūmų detektorius dalijo nepritekliuje gyvenantiems rajono žmonėms.  Kaip tinkamai juos įsirengti konsultavo Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Kaip teigė vyriausiasis civilinės saugos specialistas R. Fišeris, tokia akcija tik prasidėjo, tad visi detektoriai bus išdalyti artimiausiu metu.

 

 


 

Paskaitose seniūnijų gyventojams išdalyta 100 dūmų detektorių


Balandžio 20 d.  Keturvalakių ir Bartninkų seniūnijose vyko susitikimai su Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus patarėju Vytautu Kaziliūnu bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vyriausiuoju specialistu Aurimu Gudžiausku.


Svečiai seniūnijų gyventojams skaitė paskaitas apie civilinę ir priešgaisrinę saugą, naujus priešgaisrinės saugos reikalavimus, kurie įsigalios šalyje nuo š. m. gegužės 1 dienos. Specialistai taip pat mokė, kaip įrengti ir naudotis autonominiais dūmų detektoriais.

 

Po susitikimų seniūnijų gyventojai neišėjo tuščiomis – jiems buvo išdalyta 100 dūmų detektorių.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų 2018 metų civilinės saugos mokymo planas 

 

Informacinis pranešimas. CIVILINĖS SAUGOS SIGNALAI: KAIP ELGTIS JUOS IŠGIRDUS?

Vilkaviškio rajono savivaldybės ūkio subjektų ir kitų įstaigų 2018 metų civilinės saugos būklės kompleksinių (planinių) patikrinimų planas

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės ūkio subjektų ir kitų įstaigų, kuriose numatoma atlikti civilinės saugos būklės kompleksinius (planinius) patikrinimus, sąrašas 2018 metams

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės 2018-2020 metų ekstremaliųjų situacijų prevencijos priemonių planas

 

VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ. 2015

 

CIVILINĖS SAUGOS SIGNALAI IR NAUJOJI GYVENTOJŲ PERSPĖJIMO SISTEMA

VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS PAVOJINGI OBJEKTAI

SIRENOS IR CIVILINĖS SAUGOS SIGNALAI

GPIS TELEFONAI

 

 

 
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-23 11:55:43