Meniu
Birželio 29–30 dienomis vyks Vilkaviškio miesto šventė „Mano miestas Lietuvoj įrašytas 2018“

Rodos, dar taip neseniai Vilkaviškio miesto šventės metu minėjome 320-ąjį miesto teisių ir herbo  jubiliejų...  Metai apsuko ratą ir vėl į duris beldžiasi šventė. Šiemet ji vėl neeilinė. Renginys ne tik „išaugs“ į  dvi dienas, bet ir taps Pasaulio vilkaviškiečių sambūrio baigiamąja dalimi.

Jau nuo trečiadienio (birželio 27 dienos) visuose rajono kampeliuose prasidės kraštiečių susitikimai, vyks konferencijos, sambūriai, koncertai, spektakliai, smagūs pasibuvimai kartu... Visa tai moderuoja visuomeninis judėjimas „Už vieningą Vilkaviškio kraštą“.

Nenuobodžiaus ir miesto šventės, kuri startuos birželio 29-ąją, dalyviai. Penktadienio pavakare į šimtmečio dainų šventę „Vardan tos...“ palydėsime gausų rajono meno mėgėjų būrį, klausysimės atlikėjo S. Prūsaičio koncerto.

Nuo ankstaus šeštadienio ryto pradės šurmuliuoti amatininkų mugė, kursis įmonių, įstaigų, bendrijų kiemeliai. Jėgas išbandyti kvies šventinio bėgimo dalyviai, šachmatininkai, stalo žaidimų mėgėjai. Vilios įvairios sportinės rungtys, varžybos. Ypač daug veiklų bus skirta šeimoms. Tai – spektakliai, koncertai, parodomosios programos.

2018 metų Vilkaviškio miesto šventė „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“ bus dar didesnė, įdomesnė, aktyvesnė. Todėl kiekvienam privalu joje apsilankyti!