Meniu
Birželio 13 d. kviečia į seminarą daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema

Kviečiame į seminarą daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema, skirtą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms.

 

Pastaruoju metu daugiabučių namų renovacija visuomenei kelia daug klausimų. Kokia renovacijos nauda? Ar būtina imti paskolą ir kas mokės už ją? Kodėl po renovacijos mokame daugiau?… ir daug kitų…Norime pakviesti visus neabejingus renovacijos procesui į diskusiją, kurią ves su renovacija tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos, ekonomikos ir teisės specialistai.


Į SEMINARĄ KVIEČIAME BESIDOMINČIUS RENOVACIJA:

 

  • Renovuotinų daugiabučių namų gyventojus (statybos leidimas išduotas iki 1993 m.);
  • Daugiabučių namų bendrijų atstovus / pirmininkus;
  • Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojus, administratorius;
  • Už daugiabučių namų renovaciją atsakingus savivaldybių darbuotojus.

 

SEMINARO TURINYS

 

Renovacija energetiniu požiūriu  Energijos vartojimo pastatuose vertinimo metodai, pastatų energinio naudingumo sertifikatai, energetinis auditas, mokėjimas už šildymą, faktinis energijos vartojimas; metodų privalumai ir trūkumai; privalomi ir neprivalomi metodai; renovuotų pastatų geroji praktika, kiti aktualūs klausimai.

 

Renovacija ekonominiu požiūriu  Dalyvavimo Daugiabučių atnaujinimo programoje sąlygos, būdai, namo atnaujinimo proceso žingsniai, investicijų planas, investicijų skirstymas į bendrąsias ir individualiąsias, valstybės paramos sąlygos, bankų kreditavimo ir kiti aktualūs klausimai.

 

Renovacija teisiniu požiūriu  Sprendimų priėmimas ir jo būdai, balsavimo tvarka, susirinkimo tvarka, jungtinė veikla, bendrosios dalinės nuosavybės administravimas, administratoriaus funkcijos; sprendimų įgyvendinimas ir kiti aktualūs klausimai.


Seminaro vieta: Vilkaviškio rajono savivaldybė, S. Nėries g. 1, Vilkaviškis.

Seminaro laikas: 2019 m. birželio 13 d. 15.00 val.

Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu.


Mokymus ves specialistai:

Edvinas Bindokas, ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.

Rolandas Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.

Algimantas Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje,  techninės priežiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.


Renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija  ČIA


Išsamesnė informacija tel.  8 605 21833; info@propartners.lt arba 370 5 233 2198;  v.celkiene@betalt.lt