Meniu
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl maudyklų

Kasmet Vilkaviškio rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) stebimos dvi maudyklos (Paežerių ir Vištyčio ežerų). Vadovaujantis Lietuvos higienos norma 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ vandens mėginiai pradedami imti ir tyrimai atliekami likus dviem savaitėm iki maudymosi sezono pradžios ir reguliariai kas dvi savaitės maudymosi sezono metu. Jų rezultatai skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt rubrikoje „Sveikatos priežiūra“ (/go.php/lit/Sveikatos-prieziura).

Nors maudymosi sezonas dar toli, tačiau raginame Savivaldybės gyventojus jau dabar pagalvoti apie vasaros malonumus ir apie mūsų Savivaldybės maudyklas.

Pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus artėjančiam maudymosi sezonui dėl maudyklų priežiūros, būklės ir kt. prašome teikti iki 2018 m. kovo 23 d. Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriui adresu S. Nėries g. 1, Vilkaviškis, I a., 121 kab.,  tel. (8 342) 60 096 arba el. paštu ausra.kasulaitiene@vilkaviskis.lt.             

 

 

Aušra Kasulaitienė

Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė